
سنگ شکن
محدوده: تغذیه → خرد کردن (اولیه / ثانویه) → غربالگری / چرخش مجدد → شستشو / انتقال
ورودیهای RFQ: وضعیت مواد (سایش/رطوبت/رس)، حداکثر اندازه خوراک، ظرفیت هدف (t/h)، درجهبندی هدف/مش، استاندارد قدرت، ردپای سایت
تجهیزات اصلی: فیدر ارتعاشی، سنگ شکن چکشی سنگین، سنگ شکن فکی (PE)، سنگ شکن ضربه ای،
صفحه ارتعاشی YK، غربال درام، واشر مارپیچی،-ماسه شوی با راندمان بالا، آسانسور سطلی
نقاط بازرسی متداول: محدودیت تغذیه، محدوده تخلیه/مش، باند ظرفیت، توان موتور (کیلووات)، ابعاد/وزن، قطعات سایش و محدوده یدکی
بسته تحویل: لیست تجهیزات، لیست بسته بندی، کتابچه راهنمای کاربر / لیست قطعات، سوابق بازرسی (در صورت نیاز)
سنگ شکنها ماشینهای صنعتی-میباشند که سنگهای بزرگ، سنگ، سنگ معدن، و بتن تخریب را به اندازههای کنترلشده و قابل استفاده برای تولید سنگدانه، بازیافت و تهیه خوراک معدن تجزیه میکنند. بسته به ماده و خروجی هدف، آنها عمدتاً با خرد کردن فشاری (مانند خرد کردن فک، مخروط یا چرخشی) یا با خرد کردن ضربه (سنگ شکن های ضربه ای برای شکل دهی و کاهش ثانویه) اندازه را کاهش می دهند. سنگ شکن ها به عنوان واحدهای ثابت، قابل حمل یا متحرک عرضه می شوند که به پردازش در یک کارخانه ثابت یا مستقیماً در{3} سایت اجازه می دهد تا حمل و نقل را به حداقل برساند، درجه بندی محصول را کنترل کند، و کارایی کلی محل کار را بهبود بخشد.
اندازه فید، درجه بندی هدف، نیاز به tph و اینکه آیا سایت شما به تجهیزات قابل حمل/موبایل نیاز دارد را برای ما ارسال کنید. ما پیکربندی را توصیه میکنیم که محدودیتهای خروجی و نصب شما را با اسناد و مدارک واضح برای ارسال صادرات برآورده کند.
چک لیست فرآیند خرد کردن سنگ و RFQ
یک سنگ شکن برای فروش باید با ورودی های RFQ قابل اندازه گیری مقایسه شود، نه ظرفیت کاتالوگ به تنهایی. در پروژههای واقعی، خوراک ساینده میتواند هزینه سایش را به سرعت بالا ببرد، مگر اینکه محدوده لاینر/چکش و لوازم یدکی راهاندازی{1}}از جلو تعریف شده باشند. در خوراک رسی یا چسبنده، غربالگری میتواند کور شود و گردش مجدد افزایش یابد، بنابراین محدوده قبل از{3}}سرگیری و شستشو باید در برابر هدف ریز و طرح مدیریت آب/دوغاب تأیید شود.
قبل از PO، این نکات پذیرش را تأیید کنید:
- رتبه بندی شده استباند ظرفیتدر شرایط و تنظیمات خوراک مشخص شده
- حداکثر اندازه خوراکمحدودیت و هرگونه غربالگری لازم قبل از-
- درجه بندی هدفو اینکه مدار باز است یا بسته (چرخه)
- استاندارد قدرت(کیلو وات، ولتاژ/فرکانس، روش راه اندازی)
- پاکت نصب(جای پا، فاصله، نقاط بلند کردن)
- پوشیدن-گستره قطعه + لوازم یدکی راه اندازی-، به علاوه قوام پلاک نام/لیست بسته بندی
سنگ شکن چگونه کار می کند؟
در یک معدن معمولی یا سایت معدن،دستگاه سنگ شکندر بالادست سیستم غربالگری و انتقال قرار دارد. نقش آن کنترل حداکثر اندازه ذرات ورودی به خط است که مستقیماً بر راندمان صفحه نمایش، بارگذاری تسمه و سایش پاییندست-مصرف قطعه تأثیر میگذارد.

| مرحله (مدار بسته) | چه اتفاقی می افتد | آنچه باید تأیید کنید (تهیه / پذیرش) |
|---|---|---|
| 1.کنترل تغذیه (قبل از سنگ شکن) | یک فیدر، مواد را با سرعتی ثابت در سنگ شکن اندازه گیری می کند تا از جهش، پل زدن و سایش ناهموار جلوگیری کند. | نوع مواد، رطوبت / خاک رس، حداکثر اندازه توده؛ نیاز خوراک پایدار برای شرایط سایت (به ویژه قابل حمل/موبایل). |
| 2. خرد کردن اولیه (آن را "قابل پردازش" کنید) | سنگ شکن فکی از فشرده سازی برای کاهش خوراک بزرگ به اندازه پایدار برای مراحل پایین دست استفاده می کند. | باز شدن فک در مقابل حداکثر اندازه خوراک؛ تخلیه هدف به مرحله بعدی؛ پل زدن ریسک؛ پوشیدن-طرح قطعه. |
| 3.خرد کردن ثانویه / سوم (آن را "قابل فروش" کنید) | نوع سنگ شکن را بر اساس کاهش، شکل دهی و هزینه سایش انتخاب کنید. | انتخاب بستگی به سختی/سایش، درجه بندی هدف، هزینه سایش، زمان به کارگیری دارد. |
| 3a. ضربه / چکشی خرد کردن | کاهش ضربه + شکل دادن. کاهش سریع در مواد مناسب | مناسب بودن مواد؛ قطعات سایش (چکش / آستر)؛ استراتژی آلودگی برای بازیافت خوراک |
| 3b. خرد کردن مخروط | فشرده سازی ثانویه / سوم؛ خروجی پایدار در سنگ سخت تر | مشخصات لاینر; بار چرخش؛ نیازهای ظرفیت پایدار |
| 3c. خرد کردن شفت عمودی (نوع VSI-) | شکل دهی ماسه + ریزه های کنترل شده؛ اغلب برای شن و ماسه 0-5 میلی متری استفاده می شود. | شکل ذرات مورد نیاز؛ کنترل جریمه؛ ادغام غربالگری/شستشو |
| 4.چرخش غربالگری (اندازه نهایی در اینجا تعیین می شود) | صفحهها بر اساس-محصول اندازه در مقابل بازگشت اندازه بزرگ تقسیم میشوند. گردش مجدد درجه بندی نهایی را قفل می کند. | اندازه عرشه صفحه نمایش؛ اندازه محصول هدف؛ نسبت گردش مجدد؛ از -خرد شدن بیش از حد و از دست دادن ظرفیت جلوگیری کنید. |
| 5.شستشو (اختیاری) | زمانی که تمیزی یا منحنی درجه بندی ایجاب می کند خاک رس/ریزه ها را حذف می کند. | محدودیت جریمه، در دسترس بودن آب، طرح بازیافت/آبگیری، الزامات تخلیه. |
| قابل حمل/موبایل در مقابل یادداشت ثابت | اصل همان است; قابل حمل/موبایل با فید متغیرتر و ردپای محکم تر مواجه می شود. | پاکت حمل و نقل، زمان راه اندازی، قدرت سایت، طراحی حلقه غربالگری، یدکی راه اندازی-. |
| ورودی های پذیرش (چک لیست RFQ) | مشخص می کند که آیا مدار طبق نقل قول کار می کند یا خیر. | مواد + حداکثر خوراک + درجه بندی هدف + tph + طرح بندی + محدوده غربالگری / شستشو. |
اگه داری مقایسه میکنیسنگ شکن برای فروش، با قفل کردن ورودیهای کار-مواد، حداکثر اندازه خوراک، محصولات هدف و ظرفیت مورد نیاز (t/h) شروع کنید. اینها تصمیم می گیرند که آیا شما به سنگ شکن فکی به عنوان اولیه، یک مرحله ضربه/چکشی/مخروطی برای کاهش ثانویه، و یک حلقه غربالگری مدار بسته-برای کنترل درجه بندی نهایی نیاز دارید یا خیر.
سنگ شکن فکی سری PE
سنگ شکن های فکی سری PE به طور گسترده برای خرد کردن اولیه استفاده می شود که در آن دهانه های تغذیه بزرگتر و توان عملیاتی پایدار مورد نیاز است. برای کمک به خریداران از نقل قول مجدد و تغییرات پیکربندی اجتناب کنند،لوله اکتالانتخاب سنگ شکن فکی پلی اتیلن را با نقاط بازرسی RFQ قابل اندازه گیری تراز می کند: اندازه دهانه خوراک، حداکثر اندازه خوراک، محدوده تخلیه، باند ظرفیت، توان نصب شده، و پاکت نصب (ابعاد و وزن کلی).
در طراحی خط، سنگ شکن فکی معمولاً سقف ظرفیت جلو-را تنظیم می کند. اگر اندازه فک نسبت به بارگذاری فیدر/قیف کمتر باشد، تبدیل به گلوگاه می شود. اگر اندازه بزرگ باشد، CAPEX بدون بهبود خروجی تمام شده افزایش می یابد، مگر اینکه مراحل پایین دستی بتوانند توان عملیاتی را جذب کنند. برای تأیید تدارکات، سنگ شکن فکی را به عنوان "لنگر توان اولیه" در نظر بگیرید و تأیید کنید که محدوده تخلیه آن با مرحله بعدی (سنگ شکن ضربه ای یا غربالگری) مطابقت دارد تا خط متعادل و آماده باشد-.
سنگ شکن های فکیبه طور گسترده ای به عنوان سنگ شکن های اولیه برای خرد کردن درشت استفاده می شود که در آن توان عملیاتی پایدار و نسبت کاهش زیاد مورد نیاز است. ویژگی های معمولی عبارتند از:
- نسبت کاهش زیادبرای خرد کردن درشت کارآمد و مراحل کمتر در انتهای جلوی خط.
- توان عملیاتی بالابا عملکرد ثابت برای وظیفه خرد کردن اولیه.
- اندازه تخلیه یکنواخت تر، از غربالگری صاف تر پایین دست و خرد کردن ثانویه پشتیبانی می کند.
- ساختار سادهبا طراحی عملی، آسانتر کردن نصب-و خدمات در سایت.
- نگهداری راحت، با قطعات سایشی که می توان آن ها را بررسی و بدون روش های پیچیده تعویض کرد.
- هزینه عملیاتی کمترتوسط مکانیک ساده و کاهش پیچیدگی تعمیر و نگهداری هدایت می شود.
- مرز مقاومت مواد:مناسب برای مواد بامقاومت فشاری تا 320 مگاپاسکال(بر اساس نوع مواد و ساینده بودن برای انتخاب نهایی تایید شود).
نقاط قوت:قابلیت خرد کردن درشت قوی و دامنه کاربرد وسیع.
ملاحظات:شکل محصول معمولاً نهایی نیست. یک مرحله ثانویه به علاوه غربالگری معمولا مورد نیاز است.
نقاط داده RFQ کلیدی:دهانه تغذیه (mm)، حداکثر تغذیه (mm)، محدوده تخلیه (mm)، ظرفیت (t/h)، سرعت خارج از مرکز (r/min)، توان (kW)، وزن (t)، ابعاد کلی (mm).

| مدل | باز شدن خوراک (میلی متر) |
حداکثر خوراک (میلی متر) |
تخلیه (میلی متر) |
ظرفیت (t/h) |
سرعت غیر عادی (r/min) |
قدرت (کیلووات) |
وزن (t) |
ابعاد کلی (L × W × H) (mm) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PE-150×250 | 150×250 | 125 | 10–40 | 1–3 | 250 | 5.5 | 0.8 | 720×660×850 |
| PE-200×300 | 200×300 | 180 | 15–50 | 2–6 | 260 | 7.5 | 1.2 | 910×750×990 |
| PE-200×350 | 200×350 | 180 | 18–70 | 3–10 | 260 | 11 | 1.5 | 1000×870×990 |
| PE-250×400 | 250×400 | 210 | 20–60 | 5–20 | 300 | 18.5 | 2.8 | 1300×1090×1270 |
| PE-400×600 | 400×600 | 340 | 40–100 | 16–60 | 275 | 30 | 7 | 1730×1730×1630 |
| PE-500×750 | 500×750 | 425 | 50–100 | 40–110 | 275 | 55 | 12 | 1980×2080×1870 |
| PE-600×900 | 600×900 | 500 | 65–160 | 50–180 | 250 | 75 | 17 | 2190×2206×2300 |
| PE-750×1060 | 750×1060 | 630 | 80–140 | 110–320 | 250 | 90 | 29 | 2660×2430×2800 |
| PE-900×1200 | 900×1200 | 750 | 95–165 | 220–450 | 200 | 110 | 52 | 3380×2870×3330 |
| PE-1000×1200 | 1000×1200 | 850 | 195–265 | 315–500 | 200 | 110 | 55 | 3480×2876×3330 |
| PE-1200×1300 | 1200×1300 | 1000 | 180–330 | 400–650 | 220 | 200 | 62 | 4539×2984×3959 |
| PE-1200×1500 | 1200×1500 | 1020 | 150–350 | 400–800 | 180 | 250 | 80 | 4200×3300×3500 |
| PE-1500×1800 | 1500×1800 | 1200 | 220–350 | 450–1000 | 180 | 280 | 122 | 5160×3660×4248 |
فیدر ویبره
یک فیدر ارتعاشی سنگ خام را از قیف تا سنگ شکن اولیه با سرعت کنترل شده اندازه گیری می کند. برای تهیه، انتخاب عمدتاً بر اساس اندازه شیار (برای مطابقت با قیف/لودر)، اندازه ذرات خوراک مجاز، و باند ظرفیت مورد نیاز برای پایدار نگه داشتن سنگ شکن اولیه بدون افزایش موج می باشد.
در یک خط معمولی، این واحد از تجهیزات پایین دستی با صاف کردن نرخ تغذیه و کاهش حوادث اضافه بار ناگهانی که سایش فک/چکش/ضربه را تسریع میکند، محافظت میکند. فیدر "راست" فیدری است که جریان جرمی را تحت شرایط تغذیه واقعی سایت (رطوبت + خاک رس + توزیع اندازه مخلوط) و نه تنها تحت تغذیه آزمایشی ایده آل حفظ می کند.
• نقاط قوت: بارگذاری سنگ شکن را تثبیت می کند، خطر پل زدن را کاهش می دهد، ثبات سایش را در مرحله اولیه بهبود می بخشد.
• ملاحظات: هندسه خروجی قیف و شرایط تغذیه (رطوبت/رس) در صورت عدم اندازه گیری صحیح می تواند باعث جریان ناهموار شود.
• نقاط داده کلیدی RFQ: اندازه شیار، حداکثر اندازه ذرات خوراک، ظرفیت پردازش (t/h)، قدرت موتور (کیلووات).
| مدل | اندازه شیار (میلی متر) |
اندازه ذرات خوراک (میلی متر) |
ظرفیت پردازش (t/h) |
قدرت موتور (کیلووات) |
|---|---|---|---|---|
| GZD6523 | 650 × 2300 | کمتر یا مساوی 400 | 40–80 | 1.1 × 2 |
| GZD9836 | 980 × 3600 | کمتر یا مساوی 500 | 80–200 | 2.2 × 2 |
| GZD1136 | 1100 × 3600 | کمتر یا مساوی 700 | 160–210 | 3.7 × 2 |
| GZD1238 | 1200 × 3800 | کمتر یا مساوی 750 | 250–400 | 5.5 × 2 |
| GZD1250 | 1200 × 5000 | کمتر یا مساوی 750 | 250–450 | 5.5 × 2 |
| GZD1538 | 1500 × 3800 | کمتر یا مساوی 1000 | 400–500 | 7.5 × 2 |
| GZD1550 | 1500 × 5000 | کمتر یا مساوی 1000 | 500–800 | 9.5 × 2 |
| GZD2038 | 2000 × 3800 | کمتر یا مساوی 1200 | 800–1000 | 12.5 × 2 |
| GZD2050 | 2000 × 5000 | کمتر یا مساوی 1200 | 800–1200 | 15 × 2 |
سنگ شکن چکشی سنگین
A سنگ شکن چکشی سنگینزمانی انتخاب می شود که ماده و محصول هدف اجازه می دهد aنسبت کاهش بالا در یک جریان ساده شده، اغلب قادر می سازدخرد کردن یک مرحله ای-و کاهش نیاز به قطار سنگ شکن ثانویه سنتی. در بسیاری از مشاغل کل می تواند یک نوار تخلیه کنترل شده تولید کند (معمولاتا 0-60 میلی متر در یک پاسبسته به مواد و پیکربندی)، که به کوتاه شدن طرح و کاهش نقاط انتقال کمک می کند.
از نقطه نظر تدارکات، این یک استهزینه -هر-تن تصمیم: جریان را می توان ساده کرد، اما زمان کار بستگی به این داردساینده بودن، تنوع خوراک، و سایش{0}}طراحی قطعه. نکات طراحی معمولی که در سایت اهمیت دارند عبارتند از aبدون-ساختار رنده با شکاف قابل تنظیم(حساسیت اتصال کمتر تحت رطوبت متغیر)، طراحی{0}روتور/بسته متمرکز بر سایش، شفت/چکش تقویتشده چکش{1}حفاظت از سوراخ، و دسترسی دوستانه تعمیر و نگهداری (بازرسی/بازرسی هیدرولیک در جایی که پیکربندی شده است).
نقاط قوت:نسبت کاهش بالا در مواد مناسب؛ می تواند طرح خط را ساده کند.
ملاحظات:قرار گرفتن در معرض سایش به سختی/سایش سنگ حساس است. لوازم یدکی عملی مورد نیاز است.
نقاط داده RFQ کلیدی:مواد و سایندگی، حداکثر اندازه خوراک، باند تخلیه هدف، ظرفیت (t/h)، قدرت موتور (کیلووات)، و پیکربندی سنگین در مقابل استاندارد.

| تایپ کنید | مدل | اندازه خوراک (میلی متر) |
ظرفیت (t/h) |
قدرت موتور (کیلووات) |
|---|---|---|---|---|
| سنگین | PCZ1312 | کمتر یا مساوی 500 | 150–200 | 110 × 2 |
| PCZ1512 | کمتر یا مساوی 600 | 250–400 | 160 × 2 | |
| PCZ1615 | کمتر یا مساوی 650 | 400–700 | 220 × 2 | |
| PCZ1815 | کمتر یا مساوی 650 | 400–900 | 250 × 2 | |
| PCZ1820 | کمتر یا مساوی 800 | 800–1500 | 800-6 | |
| PCZ2125 | کمتر یا مساوی 1200 | 2000–3000 | 1250-6 | |
| استاندارد | PC-0706 | کمتر یا مساوی 400 | 50–70 | 75 |
| PC-1010 | کمتر یا مساوی 500 | 80–150 | 90 × 2 | |
| PC-1012 | کمتر یا مساوی 200 | 150–250 | 110 × 2 | |
| PC-1213 | کمتر یا مساوی 200 | 250–300 | 132–160 × 2 | |
| PC-1216 | کمتر یا مساوی 250 | 300–400 | 160–200 × 2 | |
| PC-1220 | کمتر یا مساوی 250 | 400–600 | 200–220 × 2 |
سنگ شکن ضربه ای
سنگ شکن های ضربه ای برایخرد کردن و شکل دادن ثانویهزمانی که شکل ذرات و اندازه خروجی قابل تنظیم مورد نیاز است. آنها معمولاً اجرا می شوندمدار بسته با صفحه نمایش ارتعاشیبرای رسیدن به درجه بندی هدف و کاهش خروجی پوسته پوسته. برای تراز RFQ،لوله اکتالتایید را توصیه می کندحداکثر اندازه خوراک و دهانه خوراکاول، به این دلیل که اینها توان عملیاتی و قرار گرفتن در معرض سایش را کنترل می کنند. محدوده سنگ شکن ضربه ای هیدرولیک معمولی شاملتغذیه 250-700 میلی متروظرفیت 60-548 تن در ساعتبسته به متریال و پیکربندی
این دسته اغلب برای کارایی تعمیر و نگهداری انتخاب می شود:بازشو هیدرولیکدسترسی را بهبود می بخشد،آسترهای سایش قابل تعویض(آلیاژ مقاوم در برابر سایش) به مدیریت هزینه سایش کمک می کندتنظیم تخلیه قابل تنظیماز درجه بندی پایدار با یک حلقه غربالگری عملی پشتیبانی می کند.
نقاط قوت:شکل دهی خوب و تخلیه قابل تنظیم؛ مناسب برای غربالگری مدار بسته-.
ملاحظات:خوراک ساینده مصرف لاینر را افزایش می دهد. تغذیه پایدار باعث بهبود زمان کار می شود.
نقاط داده RFQ کلیدی:مواد و سایندگی، حداکثر تغذیه (mm)، دهانه تغذیه (mm)، باند تخلیه هدف، ظرفیت (t/h)، قدرت موتور (kW).

| مدل | مشخصات (میلی متر) |
باز شدن خوراک (میلی متر) |
حداکثر طول جانبی تغذیه (میلی متر) |
ظرفیت (t/h) |
قدرت موتور (کیلووات) |
وزن (t) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PF-0807 | φ850 × 700 | 400 × 730 | کمتر یا مساوی 100 | 15–30 | 30–45 | 6.5 |
| PF-1008 | φ1000 × 800 | 400 × 830 | کمتر یا مساوی 150 | 30–50 | 37–55 | 10.5 |
| PF-1010 | φ1000 × 1050 | 400 × 1080 | کمتر یا مساوی 150 | 50–80 | 55–75 | 12.5 |
| PF-1210 | φ1250 × 1050 | 400 × 1080 | کمتر یا مساوی 200 | 70–120 | 110–132 | 15.8 |
| PF-1214 | φ1250 × 1400 | 400 × 1430 | کمتر یا مساوی 300 | 130–180 | 132–160 | 19.8 |
| PF-1315 | φ1320 × 1500 | 860 × 1520 | کمتر یا مساوی 350 | 160–250 | 200 | 26 |
| PF-1320 | φ1320 × 2000 | 860 × 2030 | کمتر یا مساوی 350 | 200–300 | 280 | 32 |
| PF-1515 | φ1550 × 1500 | 900 × 1650 | کمتر یا مساوی 400 | 300–350 | 160 × 2 | 38 |
صفحه نمایش ارتعاشی گرد سری YK
صفحه نمایش های سری YK مواد خرد شده را به بخش های قابل فروش طبقه بندی می کند و از کنترل گردش مجدد مدار بسته پشتیبانی می کند. تدارکات باید سطح صفحه، تعداد عرشه و محدوده اندازه مش را با کسرهای خروجی مورد نیاز تراز کند، سپس فرکانس و دامنه را برای شرایط سایت تأیید کند.
در یک خط، صفحه نمایش "دروازه کیفیت" است که خروجی کسر نهایی را تعریف می کند و بار چرخش را کنترل می کند. اگر صفحه نمایش به دلیل تغذیه چسبنده کوچک شود یا کور شود، کل خروجی کارخانه ناپایدار می شود. بررسیهای تدارکات باید محدودههای اندازه مش را با محصولات هدف شما هماهنگ کند و تأیید کند که پیکربندی صفحه (لایهها، ناحیه غربال) میتواند توان عملیاتی رتبهبندی شده را بدون اضافه بار مزمن گردش مجدد حفظ کند.
• نقاط قوت: توان عملیاتی مقیاسپذیر، از درجهبندی چند{0}}کسری پشتیبانی میکند، مناسب برای کنترل گردش مجدد.
• ملاحظات: خوراک چسبنده می تواند باعث کوری شود. انتخاب رسانه صفحه نمایش باعث می شود تا زمان به کار خود ادامه دهد.
• نقاط داده RFQ کلیدی: لایه ها، سطح غربال (m²)، اندازه مش (mm)، حداکثر اندازه تغذیه (mm)، ظرفیت (t/h)، فرکانس (r/min)، دامنه (mm)، قدرت موتور (kW)، وزن (t).

| مدل | لایه ها | منطقه غربال (m²) |
اندازه مش (میلی متر) |
حداکثر اندازه تغذیه (میلی متر) |
ظرفیت (t/h) |
فرکانس ارتعاشی (r/min) |
دامنه دوگانه (میلی متر) |
قدرت موتور (کیلووات) |
وزن (t) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2YK1235 | 2 | 4.2 | 5–50 | 80 | 15–100 | 800–970 | 8 | 5.5 | 3.2 |
| 3YK1235 | 3 | 4.2 | 5–50 | 80 | 30–100 | 800–970 | 8 | 7.5 | 4.4 |
| 2YK1545 | 2 | 6.75 | 5–50 | 100 | 50–180 | 800–970 | 8 | 15 | 5.3 |
| 3YK1545 | 3 | 6.75 | 5–50 | 100 | 50–210 | 800–970 | 8 | 15 | 6.1 |
| 4YK1545 | 4 | 6.75 | 5–50 | 100 | 50–240 | 800–970 | 8 | 18.5 | 6.9 |
| YK1848 | 1 | 8.8 | 5–100 | 200 | 56–330 | 755 | 11 | 15 | 7.2 |
| 2YK1848 | 2 | 8.8 | 5–100 | 200 | 56–330 | 750 | 11 | 15 | 6.2 |
| 3YK1848 | 3 | 8.8 | 5–100 | 200 | 56–330 | 970 | 7 | 22 | 7 |
| 2YK1860 | 2 | 10.8 | 5–80 | 200 | 50–330 | 800–970 | 8 | 22 | 8 |
| 3YK1860 | 3 | 10.8 | 5–80 | 200 | 50–360 | 800–970 | 8 | 22 | 8.6 |
| 4YK1860 | 4 | 10.8 | 5–80 | 200 | 100–400 | 800–970 | 8 | 30 | 9.2 |
| 2YK2160 | 2 | 12.6 | 5–100 | 200 | 100–430 | 970 | 8 | 30 | 8.8 |
| 3YK2160 | 3 | 12.6 | 5–100 | 200 | 100–460 | 970 | 8 | 30 | 9.45 |
| 4YK2160 | 4 | 12.6 | 5–100 | 200 | 120–460 | 970 | 8 | 30 | 10.9 |
| 2YK2470 | 2 | 16.8 | 5–100 | 200 | 150–500 | 970 | 8 | 37 | 9.63 |
| 3YK2470 | 3 | 16.8 | 5–100 | 200 | 150–550 | 970 | 8 | 37 | 11.5 |
| 4YK2470 | 4 | 16.8 | 5–100 | 200 | 180–600 | 970 | 8 | 37 | 12.78 |
| 2YK2860 | 2 | 16.8 | 5–100 | 400 | 200–700 | 970 | 8 | 37 | 16 |
| 3YK2860 | 3 | 16.8 | 5–100 | 400 | 200–700 | 970 | 8 | 37 | 16 |
| 2YK3072 | 2 | 21.6 | 5–100 | 400 | 250–800 | 750 | 8 | 30 × 2 | 18 |
| 3YK3072 | 3 | 21.6 | 5–100 | 400 | 250–800 | 750 | 8 | 30 × 2 | 18 |
الک طبل
غربال درام معمولاً در جایی انتخاب میشود که خوراک چسبناک، مخلوط یا مستعد کور کردن رسانههای صفحه نمایش سنتی باشد. تدارکات باید بر روی اندازه سیلندر، سرعت چرخش، گرادیان و برش جداسازی مورد نیاز فرآیند متمرکز شود.
این واحد اغلب به عنوان یک مرحله قبل از جداسازی برای محافظت از سنگ شکن های پایین دست و بهبود پایداری خط زمانی که خوراک حاوی محتوای خاک رس بالا یا اندازه های مخلوط است که باعث کور شدن صفحه می شود استفاده می شود. انتخاب تدارکات باید تأیید کند که هدف جداسازی مورد نظر (اسکالپینگ، پیش{2}}غربالگری، یا درجه بندی ساده) با ظرفیت طراحی درام و شرایط تغذیه سایت مطابقت دارد.
• نقاط قوت: رفتار ضد کورکننده قوی، مناسب برای قبل از جداسازی خوراک مخلوط/تر-.
• ملاحظات: دقت درجهبندی معمولاً از صفحههای ارتعاشی چند عرشه برای کنترل دقیق کسری کمتر است.
• نقاط داده کلیدی RFQ: قطر/طول سیلندر (mm)، سرعت چرخش (r/min)، گرادیان (درجه)، توان (kW)، ظرفیت (t/h)، ابعاد کلی (mm).

| مشخصات | قطر سیلندر (میلی متر) |
طول سیلندر (میلی متر) |
سرعت چرخش (r/min) |
گرادیان (مدرک تحصیلی) |
قدرت (کیلووات) |
ظرفیت (t/h) |
ابعاد کلی (L × W × H) (mm) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GS1.0 × 3.0 | 1000 | 3000 | 22 | 2–2.5 | 1.5 | 20–60 | 3500×1400×2200 |
| GS1.2 × 4.5 | 1200 | 4500 | 17 | 2–2.5 | 4 | 30–80 | 5700×1600×2400 |
| GS1.5 × 5.0 | 1500 | 5000 | 14 | 2–2.5 | 7.5 | 80–160 | 6860×1900×2810 |
| GS1.8 × 6.0 | 1800 | 6000 | 12 | 2–2.5 | 11 | 110–260 | 7300×2000×3000 |
| GS1.8 × 8.0 | 1800 | 8000 | 11.5 | 2–2.5 | 11 | 150–360 | 10000×2200×3200 |
ماسه شوی مارپیچی (پیچ واشر) - حذف خاک رس و سیلت
A ماشین لباسشویی سنگ مارپیچ(ماسه شوی مارپیچی / واشر پیچ) درگیاهان شستشو و غربالگریبرای حذف خاک رس، سیلت و مواد آلی سبک از شن و ماسه و سنگدانه ها زمانی که "تمیز بودن" و پایداری درجه بندی الزامات پذیرش است. این واحد شستشوی مداوم را با ترکیب انتقال و هم زدن با سرریز کنترل شده انجام می دهد و آلودگی های ریز را در جریان دوغاب جدا می کند و در عین حال مواد تمیزتر را به تخلیه می رساند.
ارزیابی تدارکات باید بر متغیرهایی متمرکز باشد که مستقیماً کارایی شستشو و پایداری عملیاتی را تعیین می کند:زمان ماند (قطر پیچ + طول فرورفتگی)، سطح همزدن (سرعت مارپیچ)، شرایط هیدرولیک (میزان جریان آب و تنظیم سرریز)، و بارگذاری جامدات (t/h و محتوای گل خوراک). اگر این متغیرها با بار غربالگری بالادست مطابقت نداشته باشند، مسائل معمولی عبارتند از حمل{1} ریزدانه ها، رطوبت تخلیه ناپایدار و کاهش ظرفیت به دلیل گلوگاه های دوغاب.
از آنجایی که عملکرد شستشو توسط سیستم دوغاب محل محدود شده است، محدوده باید همراه باتخلیه دوغاب، ته نشینی/ شفاف سازی و بازیافت آب. یک برنامه کاربردی برای ته نشین شدن اندازه مخزن، کنترل سرریز و استفاده مجدد از آب اغلب تفاوت بین "شن شسته شده" روی کاغذ و کیفیت ثابت در تولید است.
برای اندازه دقیق و نقل قول ازلوله اکتاللطفاً تأیید کنید: نوع مواد خوراک، سطح تخمینی خاک رس/سیلت، ظرفیت هدف (t/h)، تمیزی مورد نیاز (در صورت مشخص شدن محدودیت جریمه)، منبع آب موجود، ترتیب تخلیه، و اینکه آیا مدار ته نشینی/زلال سازی گنجانده شده است یا خیر. ما اندازه پیچ و محدوده عملیاتی را با مواد جامد و تعادل آب واقعی شما هماهنگ می کنیم و رابط های منطبق را برای پمپ ها، ناودان ها و جابجایی دوغاب تعریف می کنیم.

| مورد | XS1050 | XS1275 | XS1575 | XS1875 | XS2080 |
|---|---|---|---|---|---|
| قطر پیچ (میلی متر) |
1000 | 1200 | 1500 | 1800 | 2000 |
| طول (میلی متر) |
5000 | 5400 | 7200 | 7200 | 8000 |
| سرعت مارپیچ (r/min) |
18 | 16 | 14 | 12 | 8 |
| ظرفیت (t/h) |
10–30 | 30–50 | 50–80 | 80–150 | 100–200 |
| قدرت موتور (کیلووات) |
11 | 15 | 30 | 37 | 45 |
| طول ابعاد (m) |
8 | 9.7 | 9.9 | 10 | 10.5 |
| عرض ابعاد (m) |
1.25 | 1.44 | 1.85 | 2.1 | 2.5 |
| ابعاد ارتفاع (m) |
2.2 | 2.4 | 2.8 | 3.2 | 3 |
ماشین لباسشویی شن و ماسه با راندمان بالا
ماشینهای شستشوی شن و ماسه با راندمان بالا برای کاهش ناخالصیها و بهبود تمیزی و قوام ماسه نهایی استفاده میشوند. تدارکات باید قطر قرقره، حد تغذیه{2}}در اندازه، باند ظرفیت مورد نیاز، و ابعاد نصب را تأیید کند.
این واحد معمولاً در مواردی استفاده می شود که کیفیت ماسه نهایی باید سازگارتر باشد و اهداف ظرفیت نیاز به عملکرد شستشوی پایدار دارند. تعریف تدارکات باید شامل دسترسی به آب، مدیریت رسوب، و اینکه آیا سایت یک حلقه بازیافت آب را اجرا می کند، باشد، زیرا این عوامل بر پایداری عملیات و الزامات انطباق تأثیر می گذارند.
• نقاط قوت: کیفیت شن و ماسه نهایی و پایداری فرآیند را در خطوط{0}}ساخت ماسه بهبود می بخشد.
• ملاحظات: مصرف آب و مدیریت رسوب باید با قابلیت بازیافت/ شفاف سازی سایت مطابقت داشته باشد.
• نقاط داده RFQ کلیدی: قطر قرقره (میلی متر)، خوراک{0}}در حد اندازه (میلی متر)، ظرفیت (t/h)، توان (کیلووات)، ابعاد (میلی متر).

| مدل | قطر قرقره (میلی متر) |
فید-در اندازه (میلی متر) |
ظرفیت (t/h) |
قدرت (کیلووات) |
ابعاد (L × W × H) (mm) |
|---|---|---|---|---|---|
| HY2600 | φ2600 | کمتر یا مساوی 10 | 20–50 | 5.5 | 3195×2100×2700 |
| HY2800 | φ2800 | کمتر یا مساوی 10 | 30–70 | 5.5 | 3270×2100×2900 |
| HY3000 | φ3000 | کمتر یا مساوی 10 | 50–120 | 11 | 3766×2382×3100 |
| HY3216 | φ3200 | کمتر یا مساوی 10 | 120–180 | 15 | 4100×2800×3250 |
| HY3624 | φ3600 | کمتر یا مساوی 10 | 140–220 | 18.5 | 4300×3970×3685 |
| HY4530 | φ4500 | کمتر یا مساوی 10 | 180–250 | 22 | 6010×4450×4622 |
آسانسور سطلی
یک آسانسور سطلی برای انتقال عمودی زمانی استفاده می شود که چیدمان کارخانه به جای انتقال شیب طولانی، ارتفاع فشرده را ترجیح می دهد. خرید باید حداکثر اندازه مواد، باند ظرفیت، فاصله سطل، سرعت حمل و نقل و محدوده توان نصب شده را تأیید کند.
این واحد معمولاً برای چیدمان کارخانه فشرده و بلند کردن عمودی محصور انتخاب می شود. بررسی های تدارکات باید توزیع اندازه واقعی مواد و خطر جسم خارجی را تأیید کند، زیرا توده ها یا زباله های بزرگ می توانند باعث گیر کردن و توقف های برنامه ریزی نشده شوند. دسترسی تعمیر و نگهداری، درهای بازرسی و فضای سرویس ایمن باید به عنوان بخشی از پاکت نصب تایید شود.
• نقاط قوت: ردپای فشرده و بلند کردن عمودی محصور در طرحبندیهای محکم.
• ملاحظات: توده های بزرگ و اجسام خارجی خطر مربا را افزایش می دهند. دسترسی تعمیر و نگهداری و درهای بازرسی باید برنامه ریزی شود.
• نقاط داده RFQ کلیدی: حداکثر اندازه مواد (mm)، ظرفیت (m³/h)، سرعت حمل و نقل (m/s)، فاصله سطل (mm)، قدرت (kW).

| مدل | حداکثر اندازه مواد (میلی متر) |
ظرفیت (m³/h) |
سرعت حمل و نقل (m/s) |
فاصله سطل (میلی متر) |
قدرت (کیلووات) |
|---|---|---|---|---|---|
| 200 | کمتر یا مساوی 25 | 3.5–8 | 1–1.25 | 400 | 3–7.5 |
| 250 | کمتر یا مساوی 30 | 5.5–12 | 1–1.25 | 500 | 3–7.5 |
| 300 | کمتر یا مساوی 40 | 15–30 | 1–1.25 | 500 | 3–11 |
| 400 | کمتر یا مساوی 40 | 50–90 | 1.4 | 512 | 7.5–18.5 |
| 500 | کمتر یا مساوی 40 | 70–110 | 1.5 | 688 | 11–22 |
| 630 | کمتر یا مساوی 50 | 110–180 | 1.5 | 688 | 11–22 |
تنظیمات خط تولید سنگ شکن برای فروش
این نمودار چهار استاندارد را نشان می دهدخط تولید سنگ شکنطرح بندی بر اساس ظرفیت:150-200 TPH، 350-400 TPH، 600-800 TPH، و 1000-1200 TPH. هر طرحبندی ترکیبی از تغذیه، خرد کردن، و غربالگری برای ارائه انباشتههای چند{1}}با یک مدار بسته-میباشد. مواد، حداکثر اندازه فید، محصولات هدف و tph مورد نیاز را به اشتراک بگذارید{4}}Octal Pipe با پیکربندی خط مناسب مطابقت دارد.

پیش-بازرسی حمل و بررسیهای آزادسازی
قبل از ارسال، یک روال انتشار عملی معمولاً حول انطباق{0}}محصول نهایی، قابلیت ردیابی و آمادگی بسته بندی ساخته می شود:
• راستیآزمایی ابعادی برای رابطهای کلیدی و نقاط اندازه بحرانی (درصورتی که بر اساس مدل/مشخصات قابل استفاده است)
• بررسی بصری برای خطرات آسیب، یکپارچگی بست، و کامل بودن مونتاژ
• بررسی شناسایی: مراجع مدل و پلاک نام با لیست بسته بندی و محدوده سفارش هماهنگ شده است
• تأیید بستهبندی: تعداد اقلام، جداسازی لوازم جانبی/قطعات یدکی، و قابلیت مشاهده برچسب برای کاهش دریافت مخلوط-
جزئیات انتشار اضافی که معمولاً برای دریافت روانتر تأیید میشوند:
• علامت گذاری و شناسایی واضح در هر جعبه یا واحد (مدل، مقدار، وزن ناخالص/خالص در صورت لزوم)
• لوازم جانبی و قطعات یدکی بسته بندی شده جداگانه با برچسب واضح برای جلوگیری از تاخیر در نصب
• تراز کردن بسته اسناد با محدوده PO و موارد لیست بسته بندی
سوالات متداول

Q1: سنگ شکن چگونه کار می کند؟
Q2: سنگ شکن قابل حمل در مقابل سنگ شکن متحرک-تفاوت خریداران چیست؟
Q3: چگونه می توانم اندازه واشر شن و ماسه مارپیچی مناسب (تک پیچ در مقابل دو پیچ) را انتخاب کنم؟
Q4: آیا اجاره سنگ شکن را ارائه می دهید یا فقط سنگ شکن را برای فروش ارائه می دهید؟
گواهینامه ها

گواهی CE

گواهی ISO 9001

گواهینامه API Q1

گواهی ABS

گواهینامه AP-5L

گواهی API-5CT
| مورد کلیدی | چه چیزی ارائه شود | چه چیزی را تأیید کنیم (پذیرش) |
|---|---|---|
| مواد و ساینده بودن | نوع مواد + حساسیت به سایش | نوع سنگ شکن + سایش-طرح قطعه (آشتی/چکش) |
| حداکثر اندازه خوراک (میلی متر) | حداکثر اندازه توده / محدودیت اندازه خوراک | نیاز به باز کردن فید و قبل از{0}}صفحه نمایش |
| ظرفیت (t/h) | نیاز tph + شرایط خوراک | باند ظرفیت نامی در شرایط مشخص شده |
| محصولات هدف / درجه بندی | اندازه های هدف + منحنی درجه بندی | انتخاب مرحله + مش های صفحه نمایش / چرخش مجدد |
| نوع مدار | مدار باز یا بسته | ثبات حلقه غربالگری و نسبت گردش مجدد |
| مراحل سنگ شکن | نیازهای اولیه + ثانویه | فک + ضربه / مخروط / چکش + شکل دادن VSI اختیاری |
| استاندارد قدرت | ولتاژ/فرکانس + روش راه اندازی | تراز موتور کیلووات و سازگاری الکتریکی |
| اقلام قابل تحویل پذیرش | چک / اسناد مورد نیاز | محدوده تنظیم تخلیه + سایش{1}}تطابق محدوده قطعه + پلاک نام/لیست بسته بندی |
تگ های محبوب: سنگ شکن برای فروش، سنگ شکن قابل حمل، دستگاه سنگ شکن، سنگ شکن فکی، سنگ شکن ضربه ای، سنگ شکن مخروطی، سنگ شکن سنگ سیار، سنگ شکن کوچک، سنگ شکن کوچک
یک جفت
سنگ شکن فکیبعدی
نهشما نیز ممکن است دوست داشته باشید
ارسال درخواست











